DORADZTWO FINANSOWE

 
Zaciągnięcie kredytu na zakup domu to ważna życiowa decyzja, która pozwala zrealizować marzenie o własnej nieruchomości. Również wiąże na długi czas z danym bankiem – dlatego decyzja o wyborze kredytu powinna być starannie przemyślana.
 
Sprawdzony doradca finansowy, opierając się na ofercie wielu banków policzy zdolność kredytową, pomoże wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt, podpowie jak zapłacić jak najniższe odsetki, doradzi jak skrócić okres kredytowania, który także wpływa na całościowy koszt kredytu.
 
Etapy współpracy z naszym doradcą
 
Analiza potrzeb
Kredyt hipoteczny jest zawsze uzależniony od Państwa indywidualnej sytuacji. Właśnie dlatego o tym czy dana oferta kredytu jest dla Was najlepsza decydują indywidualne czynniki. Każdy ma inne priorytety. Jedni poszukują niskiej raty, inni niskich odsetek, kolejni jak największej dostępności. Doradca przeanalizuje oferty z wielu banków uwzględniając Państwa indywidualną sytuację, przedstawi najlepsze dla Was oferty i poinformuje o wszystkich elementach składowych kredytu.
 
Wniosek kredytowy
Doradca wyjaśni i omówi szczegóły ofert, pomoże zebrać dokumentację niezbędną do złożenia wniosków w banku, pomoże wypełnić wnioski kredytowe do wybranych banków, a następnie dostarczy wnioski do wybranych banków celem ich analizy. Prawidłowo przygotowane dokumenty pomagają w pozytywnym zamknięciu sprawy. Wnioski możesz złożyć do kilku banków jednocześnie.
 
Decyzja kredytowa
Celem doradcy jest pozytywne zamknięcie sprawy kredytowej, dlatego Doradca wykorzystuje całą swoją wiedze i doświadczenie, aby uzyskać dla Państwa pozytywną decyzję kredytową. W trakcie procesu analizy doradca stara się o jak najkorzystniejsze warunki dla Was.


Występuje możliwość skorzystania z dopłaty MdM do 100m2

Adres

GPK DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Narutowicza 34
90-135 Łódź
KRS 0000658819

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Phone: 501-581-972